• Головна мета ЗДО - найбільш повне розкриття творчого потенціалу, природних здібностей вихованців та вихователів у їх взаємозв'язку, створення доброзичливої, творчої атмосфери, де враховувалися б інтереси та бажання дитини, створювалися умови для прояву самостійності, ініціативи, творчості

Основними завданнями ЗДО є:

• - охорона життя та зміцнення здоров'я дітей;
  • - забезпечення інтелектуального, особистісного та фізичного розвитку дитини;
  • - здійснення необхідної корекції відхилень в розвитку дитини;
  • - взаємодія з сім'єю у вихованні дітей для забезпечення повноцінного розвитку дитини;
  • - підвищення професійної майстерності вихователів на основі досягнень, вихователів свого ДНЗ;
  • - розвиток творчих та розумових здібностей дитини;- залучення дітей до загальнолюдських цінностей.

Пріоритетні завдання:

1. Розпочати роботу щодо патріотичного виховання дітей через розвиток емоційної сфери в різних видах діяльності.

2. Вдосконалювати роботу спрямовану на збереження та зміцнення фізичного, психічного та соціального здоров'я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.

3. Продовжувати роботу щодо створення безпечного предметно-розвивального середовища як необхідної умови формування навичок екологічно-доцільної поведінки та позитивного відношення до праці у дошкільників.

4. Продовжувати роботу щодо забезпечення цілісного підходу до формування мовленнєвої компетенції дошкільників у світлі програми виховання і навчання дітей від 3-х до 7-ми років.

Реалізація виховного впливу відбувається на всіх етапах спільної діяльності, яка організується та обсновується на принципах діяльного підходу.

Завдяки психологічному комфорту та теплому мікроклімату, створеному працівниками ДНЗ, вихованці виростають компетентними в усіх сферах життєдіяльності, здоровими та бадьорими, готовими до подальшого життя.

Діти - наше багатство, наша радість та інвестиція в майбутнє. Дитячий садочок - це перше місце в житті дитини, де вона перебуватиме без мами і тата достатньо довгий проміжок часу. Завдання батьків - передбачити всі можливі ситуації і допомогти малюку і вихователеві подолати ті несподіванки, які можуть виникнути під час перебування в дитячому садочку.

Режим дня.

Прийом дітей